Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+
A
A
A

Поліція забезпечує правопорядок під час проміжних та повторних виборів

До забезпечення правопорядку під час голосування залучено понад 3,5 тисячі правоохоронців. На території держави утворено 91 територіальну виборчу комісію та 235 дільничних виборчих комісій.

Сьогодні, 28 березня, відбуваються проміжні та повторні вибори депутатів сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців до 10 тисяч), сільських селищних, міських голів. Усі дільниці перебувають під цілодобовою охороною правоохоронців. Вибори проходять у всіх областях України. Зокрема, у Донецькій та Івано-Франківській областях відбуваються проміжні вибори народних депутатів України.  

Для забезпечення публічної безпеки та порядку залучено понад 3,5 тисяч поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Також створено мобільні резерви правоохоронців. 

Основне завдання поліції – забезпечити безпеку громадян та проведення чесних виборів. Правоохоронці оперативно реагуватимуть на заяви та повідомлення, пов’язані з виборчим процесом. Водночас поліцейські стежитимуть за дотриманням карантинних обмежень на дільницях.

 

Управління комунікації
Національної поліції України