Попередня версія сайту більше не оновлюється.
Перейти на нову версію: mvs.gov.ua
+

Цілі і задачі міністерства

01.
Безпечне середовище 
Створення безпечного середовища життєдіяльності людей, забезпечене орієнтованою на потреби населення діяльністю органів системи МВС, їх швидким і компетентним реагуванням на надзвичайні ситуації і події, що загрожують особистій чи публічній безпеці, їх превенцією та активною участю громадян.
02.
Протидія злочинності
Зміцнення громадської безпеки і правопорядку в державі, завдяки реалізації превентивних програм і підвищенню спроможностей органів системи МВС у протидії злочинності.
03.
Права людини
Мінімізування порушення прав людини і основних свобод у діяльності органів системи МВС, забезпечення швидкого доступу людей до дієвих механізмів відновлення порушених прав.

Результати стратегії 2020

Сьогодні ключовим у реформі МВС є не тільки чіткі та конкретні кроки, а й оптимізм!
Арсен Аваков
04.
Кордон та міграційна політика
Зміцнення безпеки державного кордону та дотримання встановленого міграційного режиму, заснованих на інтегрованому підході та з урахуванням актуальних загроз національній безпеці і локальних потреб.
05.
Якість і доступність послуг
Формування стабільного та високопрофесійного кадрового складу органів системи МВС, який здатний належно реагувати на виклики та загрози у сфері внутрішніх справ. Забезпечення функціонування високоякісних і доступних послуг органів системи МВС, шляхом дотримання стандартів, які відповідають очікуванням громадян.
06.
Ефективне врядування
Функціонування стійкої, керованої, технологічно розвинутої системи МВС, здатної протистояти сучасним викликам і загрозам. Запровадження дієвих механізмів демократичного цивільного контролю і співпраці з громадськістю, що призводять до зміцнення національної безпеки.